Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Ogłoszenie:

Autogaz Wiry koło Poznania - auto serwis

dodano: 2018.11.05 ważne do: 2019.02.03 wyświetleń: 30
1 600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis Auto Gaz Wiry działa od kilkudziesięciu lat. Warsztat posiada trzy stanowiska montażowo-naprawcze, hurtownie części do renowacji LPG w aucie osobowym lub towarowym. Firmowe biuro obsługowe jest wyjątkowo dobrze prowadzone przez zaufaną kadrę pracowników, dzięki temu wiem, że dbają o prestiż mojego warsztatu. W dodatku znajdziecie w naszej siedzibie poczekalnie jak i parking.


Główną specjalizacją Auto Gaz Wiry są oczywiście instalacje LPG oraz serwisowanie klimatyzacji razem z oczyszczaniem i odgrzybianiem. Zakład montujący gaz udziela długoletniej gwarancji. U nas urządzenia z serii ACS firmy BOSCH, jakie zapewniają komfortową obsługę, dokładną naprawę i w całości zautomatyzowany przebieg pracy. Oferujemy również usługi diagnostyki komputerowej i napraw układów elektronicznych. Rynkiem naszego funkcjonowania jest szczególnie miejscowość Wiry /k. Poznania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wstąp na firmową witrynę internetową autogazwiry.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

AutoGaz Wiry, Komornicka 127
Facebook: facebook.com/Autogazwiry-116462942357951
Kontakt
AutoGaz Wiry
Wiry ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.