Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Ogłoszenie:

Dwujęzyczne liceum

dodano: 2014.02.19 ważne do: 2019.02.14 wyświetleń: 271
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Wysoki poziom edukacji jest konieczny do udanego przygotowania uczniów do rozpoczęcia dorosłego życia. Szkoła Europejska w Łodzi została otwarta w 1992 roku. W placówce realizowany jest system dwujęzycznego nauczania przy wykorzystaniu podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz międzynarodowego programu Primary Years Programme. Lekcje z poszczególnych przedmiotów podstawowych prowadzone są w języku narodowym i angielskim. W ten sposób uczniowie są idealnie przygotowani do dalszego kształcenia, także na uczelniach zlokalizowanych za granicą. Absolwenci zdobywają wiedzę na między innymi w takich ośrodkach akademickich jak: Uniwersytet w Cambridge, Uniwersytet w Oxfordzie oraz Uniwersytet w Birmingham. Znakomity poziom kształcenia poświadczają także znaczące sukcesy uczniów w olimpiadach oraz konkursach. Szkoła Europejska w Łodzi kształci uczniów w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Bez względu na poziom zajęcia prowadzone są przez pedagogów, którzy posiadają bardzo dobre kwalifikacje zawodowe.

http://lodz.studentnews.pl/s/2396/59629-Egzaminy-jezykowe-angielski/24188-Szkola-Europejska-gimnazjum-liceum-osrodek-egzaminacyjny-TELC.htm?c1=5

Kontakt
Szkoła Europejska
ul. Tuszyńska 31, 93-020 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.