Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Ogłoszenie:

Tynkowanie maszynowe, tynki gipsowe, cementowe

dodano: 2014.01.28 ważne do: 2019.02.27 wyświetleń: 99
22 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Tynki Maszynowe

Wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne agregatami dla firm jak i prywatnych klientów. Dysponujemy własnym sprzętem i transportem.
 Doświadczenie zdobyte w kraju jak i za granicą na dużych obiektach użyteczności publicznej jak i jednorodzinnych domkach pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość naszych prac.
 Pracujemy na nowym sprzęcie oraz na materiałach Knauf i Kreisel. Wykonujemy tynki z materiałów workowanych jak też pracujemy na silomatach.
 Cena za 1m2 tynku gipsowego wynosi 22zł i zawiera robociznę oraz wszystkie potrzebne materiały tj: tynk Knauf, narożniki, siatki, grunty, folie zabezpieczające oraz profesjonalne listwy przyokienne pozwalające na równe, estetyczne oraz zapobiegające pęknięciom wykończenie połączenia glifu okiennego z oknem.
 Po wykonanych pracach ściany są wypionowane, płaszczyzny równe w liniach a tynk gładki. Budynek zostawiamy czysty, gotowy do kolejnych prac.
 Na Nasze prace wystawiamy pisemną 3 letnią gwarancję, która zawarta jest w umowie.

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych prac na budowę, pomiar i wycenę robimy gratis.

nasza strona:
http://www.tynki-maszynowe.biz

Kontakt
Remigiusz Zagól
Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.