Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Ogłoszenie:

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 42
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest dostępna przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem pojazdów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze poszczególne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.