Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Praca dla elektryka NIEMCY

dodano: 2016.09.20 ważne do: 2021.05.19 wyświetleń: 392
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta 3/MK

Dla naszego klienta Pracodawcy Niemieckiego z siedzibą w Lastrup poszukujemy osoby na stanowisko:
Elektryk

Podstawowe obowiązki to:

- wykonywanie prac elektrycznych wg planów
- okablowanie szaf sterowniczych, oświetlenia przemysłowego, ogrzewania towarzyszącego
- prace monterskie w obszarze niskonapięciowych i częściowo również w średnio-napięciowym
- podłączenia i okablowanie silników i oświetlenia, podłączenia sterowników

Wymagania:
- potwierdzenie wykształcenia kierunkowego;
- uprawnienia SEP dla grupy 1 do 20 kV
- minimum 3 lata doświadczenia;
- pewne obchodzenie się z dokumentacją techniczną, planami okablowania
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, tj. A2;
- własne auto

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u klienta (nie poprzez Agencję);
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
- prawo do płatnego urlopu;
- prawo do wypłaty dodatkowych pieniędzy na koniec roku (Weihnachtsgeld);
- Klient gwarantuje wyrobienie certyfikatów : SCC-Zertifikat, Sicherheitsunterweisungen, bei Bedarf Ausbildung Hubarbeitsbühne;
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy;
- stałe podwyżki w zależności od kwalifikacji i czasu pracy;
- przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy;
- pomoc w znalezieniu mieszkania;
- ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych i możliwości korzystania z niemieckiej opieki zdrowotnej
- możliwość pobierania świadczeń Kindergeld
- opłacanie składek w Niemczech daje prawo do korzystania z niemieckiej emerytury
- po pół roku pracy możliwy zasiłek rodzinny

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV
na katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl

UWAGA: w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 3/MK

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

tel. 515 633 746, 32 718 64 58
tel. 504 131 616, 32 718 65 20
Kontakt
Agencja Concordia
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności