Dzisiaj jest: 5.12.2020, imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Ogłoszenie:

analiza kropli krwi w Rzeszowie

dodano: 2012.07.26 ważne do: 2021.01.02 wyświetleń: 1
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Bez dobrej i zdrowej krwi nie ma zdrowia.
Osoby, których nie przekonują jednak teorie, mające możliwość wykonania badania krwi polegającego na analizie mikroskopowej żywej kropli mogą dla porównania poddać się badaniu a następnie obejrzeć i wnikliwie zanalizować obraz swojej krwi transmitowany z mikroskopu za pośrednictwem mikrokamery na monitor komputera. Nastepnie dla porównania i udowodnienia pozytywnego wpływu na organizm proszku zasadowego, zaleca sie poddać się powtórnie badaniu krwi po wypiciu rozpuszczonego w wodzie proszku. Spostrzeżenia i wnioski z tym związane są zwykle szokujące !!!

Życie zaczyna się i kończy na poziomie komórek i to od ich aktualnej kondycji zależy nasze zdrowie. Komórki w organizmie są małymi fabrykami , które wytwarzają energię niezbędną do życia. Dlatego, cokolwiek zakłóci ich działanie zaburza równowagę w organizmie i prowadzi do choroby . Niewłaściwa dieta i styl życia większości ludzi sprawiają , że komórki krwi sklejają się ze sobą , co skutkuje spowolnionym przepływem przez krwioobieg. W sytuacji gdy w organizmie znajduje się wiele toksyn, zawieszone w nich komórki gniją lub mutują .Stanom takim z reguły towarzyszą zmęczenie lub choroby.
Zapraszamy na badanie z interpretacją i zaleceniami.
Medycyna komórkowa. http://www.arkadia-klinika.pl
Kontakt
ARKADIA
ul. Legionów, 35-111 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.