Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Ogłoszenie:

POMPY CIEPŁA BIAŁYSTOK SPRZEDAŻ SYSTEMY GRZEWCZE KOMPLEKSOWA REALIZACJA

dodano: 2016.11.03 ważne do: 2019.01.02 wyświetleń: 71
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zakres usług świadczonych w ramach działalności OZE STUDIO PROJEKT obejmuje wszelkie etapy wykonania instalacji z pompą ciepła. OZE STUDIO PROJEKT wykonuje projekt instalacji, przedstawia wycenę inwestycji oraz wykonuje kompleksowo wszelkie usługi dostawy i montażu urządzeń oraz osprzętu do wykonania instalacji. Nowoczesne systemy grzewcze z pompą ciepła to ekologiczne i nowoczesne systemy grzewcze, które gwarantują ochronę środowiska i oszczędność. OZE STUDIO PROJEKT realizuje inwestycje z wykorzystaniem pomp ciepła w obiektach wielorodzinnych, jednorodzinnych, usługowych oraz produkcyjnych. Współpraca z OZE STUDIO PROJEKT to gwarancja najwyższej jakości materiałów, urządzeń oraz doskonała jakość wykonania instalacji z pompą ciepła. W ramach współpracy wykonujemy:
- wycenę inwestycji oraz dopasowany projekt instalacji
- analizę kosztów wykonania instalacji z pompą ciepła, kosztów eksploatacji
- dobór pompy ciepła oraz materiałów do wykonania instalacji
- kompleksowy montaż i uruchomienie systemu grzewczego z pompą ciepła.
Informacje o usługach realizowanych przez OZE STUDIO PROJEKT, wykonanych i zrealizowanych projektach, doświadczeniu znajdziecie Państwo na stronie http://www.ozestudio.pl oraz uzyskacie bezpośrednio u naszych ekspertów pod numerem 504789897. Biuro naszej firmy znajduje się przy ul. Marczukowskiej 2b lok.110 .
Kontakt
OZE STUDIO PROJEKT
ul. Marczukowska 2b lok.110, Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.ozestudio.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.