Dzisiaj jest: 23.7.2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Ogłoszenie:

Elektryk Zakroczym

dodano: 2019.02.20 ważne do: 2019.05.21 wyświetleń: 103
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Znana firma istnieje od 2007 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Oferujemy usługi dla kobiet prywatnych, firm oraz firm. Reagujemy na placu powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co daje szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy dynamicznie utrzymującą się firmą, nastawioną na profesjonalną oraz szybką obsługę klientów. Już ponad 12-letnie badanie w dziedziny energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie zapotrzebowań na znacznie szerokim poziomie.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o dostępność naszych usług.
Tworzymy na terenie województwa mazowieckiego w takich obszarach jak: Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zapraszamy do kontaktu z znajomą firmą - Profesjonalny Elektryk i Instalacje Elektryczne. Zachęcamy do zastosowania z polskich usług.
Dajemy gwarancji na wykonane usługi elektryczne i wzięte materiały.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Elektryk Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt
Volt-Tech
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.