Dzisiaj jest: 19.8.2022, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Ogłoszenie:

wideofilmowanie fotografia ślubna Częstochowa

dodano: 2014.02.24 ważne do: 2022.11.02 wyświetleń: 8
2 590 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Uchwycić chwilę, zatrzymać moment.. Łączymy fotografię ze sztuką kreacji, tworząc niepowtarzalne obrazy.
Kilka słów o naszej działalności:
  • Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji (np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
  • Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
  • Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowymw twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.
Jak często spotkaliście propozycję: "cenę dostosowujemy do możliwości klienta", "koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu"? My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste.
Wybierając połączoną usługę film + foto proponujemy atrakcyjny rabat.
Filmy rejestrujemy w technologii Full HD 1920x1080 oraz na życzenie SD 720x576.
Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej, dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania.
Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe, nagrywające dźwięk źródłowy.
Na życzenie film przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.
Wideo
Kontakt
Adanti Studio Video
ul. Schillera 2, 42-224 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.