Dzisiaj jest: 30.9.2020, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
Ogłoszenie:

Blackstones. Gotowe spółki.

dodano: 2013.03.27 ważne do: 2020.11.22 wyświetleń: 340
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsce.

Nasi klienci to czołowe kancelarie prawnicze, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, zagraniczni i krajowi przedsiębiorcy. Profesjonaliści kładą nacisk na najwyższą jakość produktu z jednoczesnym zachowaniem rozsądnych kosztów. Nie decyduj się pochopnie na zakup spółki od innych podmiotów przed sprawdzeniem jakości i ceny naszego produktu. Nasze spółki są tworzone i prowadzone przez zespół wysoko wyspecjalizowanych prawników oraz księgowych, którzy skupiają się wyłącznie na Twoich spółkach. Nasi konkurenci nie zawsze posiadają doświadczenie potrzebne w tym zakresie.

 

Nasza oferta:

  • Tworzenie spółek
  • Sprzedaż nowoutworzonych spółek gotowych do prowadzenia działalności
  • Sprzedaż spółek utworzonych w latach ubiegłych, nie prowadzących dotychczas działalności
  • Sprzedaż „czystych” spółek działających w przeszłości
  • Usługi sekretariatu korporacyjnego, zgodności z wymogami i przepisami, rejestrowanie podmiotów, rejestracja w urzędach skarbowych, otwieranie rachunków bankowych oraz inne usługi wsparcia
  • Rozwiązanie, likwidacja lub nabycie spółek już nie potrzebnych

 

Nasze spółki są zarejestrowane, posiadają w pełni opłacony kapitał zakładowy, finansowo oraz prawnie spełniają wszystkie wymogi nałożone przepisami prawa, posiadają prowadzone na bieżąco księgi rachunkowe, rachunek bankowy oraz siedzibę w Warszawie.

 

Blackstones jest firmą świadczącą powyższe usługi (w Polsce), wyróżniającą się spośród konkurencji specjalistyczną ekspertyzą i najniższymi cenami na rynku. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu wyżej wymienionych usług. Żadna inna firma na polskim rynku nie dorównuje oferowanej przez Blackstones niezwykłej kombinacji profesjonalizmu, jakości i cen świadczonych usług. Za nasze produkty pobieramy z góry ustalone, stałe opłaty.

 

http://www.blackstones.eu

post@blackstones.eu

T+48223908400

Kontakt
Blackstones Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43, 00-347 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.