Dzisiaj jest: 2.12.2020, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Ogłoszenie:

PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK KONSULTACJE PRZEZ INTERNET WIZYTY DOMOWE

dodano: 2017.01.05 ważne do: 2020.11.06 wyświetleń: 164
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Skuteczne metody odchudzania proponowane w Centrum Dietetyki Stosowanej już od wielu lat spotykają się z uznaniem Pacjentów. Starannie opracowana oferta usług z zakresu odchudzania i zdrowego odżywiania wspiera proces odchudzania Pacjentów poradni dietetycznej Centrum Dietetyki Stosowanej. Dietetycy przy opracowywaniu diety dla Pacjentów korzystają z najnowszych osiągnięć wiedzy medycznej z zakresu odżywiania, którą stale poszerzają poprzez udział w licznych szkoleniach.
Diety odchudzające opracowane przez dietetyków Centrum Dietetyki Stosowanej wspierają proces odchudzania oraz zapewniają korzyści zdrowotne: obniżenie ciśnienia, spadek poziomu cholesterolu, poprawa kondycji fizycznej, szybszy powrót do zdrowia po zabiegach. Odchudzanie z dietetykiem sprawia, że osiągnięcie efektów w odchudzaniu jest łatwiejsze i trwalsze, niż stosowanie domowych diet bez konsultacji z dietetykiem. Wizyta w poradni dietetycznej zapewnia ocenę stanu zdrowia i dopasowanie diety do potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta. Jadłospis opracowany przez dietetyka gwarantuje utratę kilogramów bez zagrożenia dla zdrowia, uwzględnia jednocześnie dostępność produktów w sklepach, ulubione produkty oraz możliwość przygotowywania posiłków dla całej rodziny.
Od 1 stycznia 2017r. poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej znajduje się przy ul. Andrzeja Boboli 1. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na stronie internetowej pod adresem http://www.cds-dieta.pl znajduje się mapa dojazdu oraz dane kontaktowe umożliwiające umówienie wizyty u dietetyka. W przypadku braku możliwości pojawienia się w poradni realizujemy wizyty domowe z dojazdem do Pacjenta oraz prowadzimy konsultacje przez Internet. Szczegółowych informacji udzielą Państwu także nasi dietetycy pod numerem 792930 144 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@cds-dieta.pl
Kontakt
Centrum Dietetyki Stosowanej
ul. Św. Andrzeja Boboli 1, 15-649 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.cds-dieta.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.