Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
Ogłoszenie:

Przeprowadzki prywatne domów Warszawa

dodano: 2020.03.17 ważne do: 2020.06.15 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Logicar-trans.pl, czyli firma zajmująca się przeprowadzkami z siedzibą główną w Warszawie, posiadająca ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku, oferuje pomoc z przeprowadzkami na terenie miasta Warszawy, całego państwa, oraz przy przeprowadzkach międzynarodowych. W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu przeprowadzek prywatnych mieszkań (transport mebli wraz z ich dokładnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami), przeprowadzki biur i instytucji (nawet tych największych, jak np. lokale usługowe, lokale handlowe, czy magazyny - posiadamy fachowy sprzęt przystosowany do przewozu nawet najcięższych części infrastruktury biurowej) oraz szybkie przewozy mebli (tzw. "bagażówka" - np. transport zakupionych w sklepie dużych mebli czy sprzętu RTV/AGD). Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się również możliwość zlecenia nam utylizacji nieużywanych mebli oraz sprzętów elektronicznych.
Profesjonalne podejście, rozbudowane zasoby (dysponujemy bardzo dobrym sprzętem służącym do transportu mienia), oraz wiele usatysfakcjonowanych klientów to powody by zaufać naszej firmie, dla Państwa komfortu i satysfakcji .Serdecznie zapraszamy do kontaktu na Logicar-trans.pl oraz pod numerem telefonu: 669 445 192
Kontakt
logicar-trans.pl
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.