Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
Ogłoszenie:

Lastryko

dodano: 2020.03.23 ważne do: 2020.06.21 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Korporacja Zagórski - Terrazzo działa na polskim rynku już od ponad dwóch dekad. W tym czasie uzyskała bardzo silną pozycję w branży budownictwa nowoczesnego. Jej klienci z wielką chęcią rekomendują kupione w firmie produkty, ze względu na precyzyjność ich wykonania i jakość.
Firma Zagórski-Terrazzo jest specjalistą w elementach wykończeniowych, tworzonych z materiału którym jest lastryko. Lastryko, znane również jako terrazzo, jest materiałem, jaki ma dużo atutów. Jest bardzo odporny na czynniki zewnętrzne oraz na ścieranie. Lastryko jest też łatwe w utrzymaniu czystości. W firmie Zagorski - Terrazzo można złożyć zamówienie na m.in. płyty chodnikowe, parapety, okładziny dekoracyjne czy schodowe tj. cokoliki, które są wykonane z lastryko najwyższej jakości. Dużo więcej szczegółów dotyczących oferty tej firmy możemy odszukać na ich stronie www którą jest zagorski-terrazzo.pl. Pracownicy tej firmy także służą klientom pomocą i na pewno odpowiedzą na wszelkie wątpliwości , które będą dotyczyły oferty firmy. Jeżeli zatem ktoś z nas potrzebuje kupić elementy wykończeniowe bardzo wysokiej jakości, bez wątpienia winien wybrać markę Zagórki-Terrazzo.
Kontakt
zagorski-terrazzo.pl
Gliwice ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.