Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
Ogłoszenie:

PROSZĘ O POMOC

dodano: 2022.05.17 ważne do: 2024.08.15 wyświetleń: 158
Szczegóły ogłoszenia:
DOBRY CZŁOWIEKU
Jeśli dotarł do Ciebie ten post, zatrzymaj się na moment... przeczytaj, pomóż
 DOBRO POWRACA. BOGACTWEM JEST DOBROĆ SERCA I DUSZY...UMYSŁ KTÓRY MÓWI CI KIEDY POMÓC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI..SKARBEM JEST WŁAŚNIE MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA. DAŁAM TU OGŁOSZENIE,BO PORTAL JEST DARMOWY.MIESZKAM W ZIELONEJ GÓRZE.DLA MNIE NAWET 20.00 ZŁ.TO ZAKUP ZIEMNIAKÓW,MLEKA,,CHLEBA I MOŻE PASZTETU CZY MORTADELI.JEŻELI KTOŚ CHCE POMÓC TO Z SERCA I W ZAMIAN ZA POMOC NIE OFERUJĘ ŻADNYCH USŁUG SEKSUALNYCH-TA UWAGA JEST DO PANÓW.!!!!!!
MÓJ DOCHÓD NA RĘKĘ  TO: 1093,00(WYDRUK Z KONTA)
CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ TYP-2,UPORCZYWE NADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ,LEUKOCYTOZĘ,  NIEDOKRWIENNOŚĆ SERCA,HIPERCHOLESTREROZA, HIPERURYKEMIĘ-DNA MOCZANOWA,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄ KRĘGOSŁUPA I STAWÓW STÓP,WIRUSA RAKA HPV,NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY,KAMICA NERKOWA,POSIADAM ORZECZENIE O UMIARKOWANEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. NA STAŁE(02-P;11-I;07-S),NA WSZYSTKO POSIADAM DOKUMENTY,W LOKUM W KTÓRYM MIESZKAM   W LECIE SAHARA,W ZIMIE SYBERIA(OGRZEWAM PRĄDEM I GAZEM Z KUCHENKI GAZOWEJ,BEZ ŁAZIENKI,Z ZIMNĄ WODĄ,PLEŚNIĄ,NA PODDASZU.W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM RACHUNKI ZA PRĄD I GAZ OGROMNE.MIESZKAM SAMA I SAMA BORYKAM SIĘ Z WSZYSTKIMI TRUDNOŚCIAMI. BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA PACZKI ŻYWNOŚCIOWE I ŚRODKI CZYSTOŚCI.POMOC JEDNEJ OSOBIE NIE ZMIENI ŚWIATA,ALE MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT DLA JEDNEJ OSOBY.MAM 62 LATA.NIKT NIE WIE CO GO JUTRO SPOTKA.
PO OPŁACENIU RACHUNKÓW I WYKUPIENIU LEKÓW   NIEWIELE MI ZOTAJE  NA ŻYWNOŚĆ,ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ.ITP.  WYDATKI ZWIĄZANE Z OPŁATAMI I LEKAMI  TO OK:760,00ZŁ.M-CZNIE.
 DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA  ZA OKAZANE MI SERCE I POMOC,       
BOGUSLAWA LAVASTE-LASOTA
ZIELONA GORA 65-454
Ul.SIKORSKIEGO 24/8A 
BANK:                         
ALIOR BANK
ZIELONA GORA
IBAN—PL65 2490 0005 0000 4000 3728 0336  
BIC/SWIFT:ALBP PL PW
 
Kontakt
Bogusia
ul. Sikorskiego 24/8A, 1 Zielona Góra ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.