Dzisiaj jest: 16.1.2021, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Ogłoszenie:

Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2020.11.30 wyświetleń: 145
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem samochodów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt
Pomoc Drogowa Lidia Buda
Poznań ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.