Dzisiaj jest: 1.4.2020, imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Ogłoszenie:

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIAŁYSTOK TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIAŁYSTOK

dodano: 2015.07.02 ważne do: 2020.03.15 wyświetleń: 171
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wypożyczalnia samochodów ECAR w Białymstoku to wypożyczalnia oferująca wygodny system rezerwacji internetowych, płatności kartą i możliwość negocjacji cen za wynajem samochodów oraz limit przejechanych kilometrów. Dodatkowo w ofercie wypożyczalni dla Państwa wygody przygotowaliśmy usługi zwiększające komfort podróży: foteliki samochodowe, nawigacja, bagażnik na dach, podstawienie auta, wynajem kierowców. Wszystkie usługi dodatkowe dostępne są po wcześniejszym ustaleniu warunków z obsługą wypożyczalni. W wypożyczalni ECAR dla zwiększenia satysfakcji Klientów zwiększyliśmy limit przejechanych kilometrów.
Zapraszamy na stronę internetową wypożyczalni http://www.ecar.com.pl po bardziej szczegółowe informacje i do korzystania z rezerwacji internetowych z 5% rabatem na wynajem dowolnego samochodu.
Na stronie internetowej wypożyczalni samochodów ECAR znajdują się aktualne promocje, cennik, zasady wypożyczenia samochodu oraz zasady zwrotów i rezerwacji.
Rezerwacje telefoniczne oraz informacje dodatkowe tel. 856524546lub rezerwacje@ecar.com.pl
Kontakt
Wypożyczalnia Samochodów ECAR
ul. Bielska 3, 15-852 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.ecar.com.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.