Dzisiaj jest: 25.10.2021, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Ogłoszenie:

Sprzedam bajkę dla dzieci MULAN na płycie DVD

dodano: 2020.04.19 ważne do: 2021.10.28 wyświetleń: 5
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
MULAN
Bajka dla dzieci
Moje dzieci wyrosły z bajek, pora te bajki udostępnić młodszym…
 
Animacja studia Walta Disneya jest ekranizacją starej chińskiej legendy o młodej dziewczynie, która w męskim przebraniu wstępuje do wojska i stawia czoła najazdowi Hunów.
Pełna życia, wesoła Mulan nie bardzo potrafi sprostać wymogom tradycji. Gdy jej chory ojciec dostaje rozkaz wstąpienia do wojska i obrony kraju przed najazdem dzikich Hunów, Mulan decyduje, że go zastąpi. Pod osłoną nocy, w męskim przebraniu wymyka się z domu. Jej niezwykły postępek sprawia, że do życia budzą się duchy przodków oraz maleńki smok Muszu. Przodkowie powierzają mu zadanie sprowadzenia Mulan do domu. Smok i psotny świerszcz Cri-Kee odnajdują dziewczynę i starają się czuwać nad jej losem. W wojskowym obozie szkoleniowym, Mulan razem z komiczną grupą wojowników zostaje poddana rygorystycznemu treningowi. Dzielnie znosi jego trudy i wkrótce determinacja i pomysłowość zjednują jej szacunek nie tylko innych żołnierzy ale samego dowódcy – przystojnego kapitana Szanga… Na polu walki Mulan okrywa się sławą bohatera a gdy zagrożone zostaje życie samego cesarza, Mulan nie waha się, obmyśla brawurowy plan i rusza na ratunek.
Wspaniała animacja, cudowne plenery Dalekiego Wschodu, moc przygód, dużo humoru i wspaniała muzyka, sprawiają że „MULAN” zachwyca wszystkich wielbicieli filmów studia Walta Disneya.
Czas: 1 godzina i 28 minut.
 
Podana cena obejmuje wysłanie przesyłki listem poleconym do Kupującego, ewentualnie wysyłka InPost (dopłata 7,00 złotych).
 
Kontakt
Andrzej
ul. Białostocka, 5, 03-741 Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.agvideo.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.