Dzisiaj jest: 8.7.2024, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Asystent z orzeczeniem o niepełnosprawności - praca zdalna

dodano: 2024.07.05 ważne do: 2024.10.03 wyświetleń: 8
5 370 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika.
Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Dla pracowników oferujemy pełną opiekę, stały kontakt, dostęp do psychologa, kadr, prawnika itd.
Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Naszym aktualnym klientem jest organizator eventów.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent (praca zdalna) z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:

● Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
● Znajomość pakietu MS OFFICE (Power Point, EXCEL, WORD)
● Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
● Sprawne wyszukiwanie danych
● Skrupulatność
● Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę i powierzone zadania
● Doświadczenie nie jest wymagane – wystarczy pasja i chęć do pracy
● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Wyszukiwanie obiektów, osób, atrakcji do przygotowania ofert (hotele, artyści, atrakcje eventowe, catering, restauracje, obiekty, gadżety reklamowe)
● Przygotowanie prezentacji
● Przygotowanie kosztorysów

Oferujemy:

● Umowę o pracę
 Pracę w godzinach 8.00-15.00 (7 godzin dziennie)
● Pracę 100% zdalną
● Okres próbny 3 miesiące
● Wynagrodzenie 5370zł brutto
● Pełna opieka ze strony BPO Network
● Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Kontakt
BPO Network
ul. Praca w miejscu zamieszkania, Cała Polska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności