Dzisiaj jest: 6.5.2021, imieniny: Beniny, Filipa, Judyty
Ogłoszenie:

PROSZĘ O POMOC

dodano: 2021.03.05 ważne do: 2021.05.04 wyświetleń: 15
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
 PROSZĘ  O POMOC         
POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INNYCH LUDZI.JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TAKICH LUDZI JAK JA TO POMÓŻ MI PROSZĘ. DOBRO POWRACA. NIE  DAJ  BYĆSAMOTNYM, PORZUCONYM, ZAPOMNIANYM, ODŁOŻONYM W RODZINNE AD ACTA  W NAJTRUDNIEJSZYM CZASIE ŻYCIA...
MÓJ DOCHÓD NA RĘKĘ  TO:
NIECAŁE 900,00(WYDRUK Z KONTA)ZŁ,BRUTTO:1113,00  
CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ TYP-2,UPORCZYWE NADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ,LEUKOCYTOZĘ,WYSOKIE RYZYKO CHOROBY WIEŃCOWEJ,  NIEDOKRWIENNOŚĆ SERCA,HIPERCHOLESTREOLEMIĘ, HIPERURYKEMIĘ,ZAĆMA,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄ KRĘGOSŁUPA I STAWÓW STÓP,KAMICA NERKOWA .PRZEPUKLINA,DNA MOCZANOWA,NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY,POSIADAM ORZECZENIE O UMIARKOWANEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. NA STAŁE(02-P;11-I;07-S),W LOKUM W KTÓRYM MIESZKAM   W LECIE SAHARA,W ZIMIE SYBERIA(OGRZEWAM PRĄDEM I GAZEM Z KUCHENKI GAZOWEJ,BEZ ŁAZIENKI,Z ZIMNĄ WODĄ,PLEŚNIĄ,NA PODDASZU.W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM RACHUNKI ZA PRĄD I GAZ OGROMNE.MIESZKAM SAMA I SAMA BORYKAM SIĘ Z WSZYSTKIMI TRUDNOŚCIAMI. BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA PACZKI ŻYWNOŚCIOWE I ŚRODKI CZYSTOŚCI.POMOC JEDNEJ OSOBIE NIE ZMIENI ŚWIATA,ALE MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT DLA JEDNEJ OSOBY.MAM 61 LAT.ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ I NIE OFERUJĘ NIC W ZAMIAN,BO NIC NIE POSIADAM.
PO OPŁACENIU RACHUNKÓW I WYKUPIENIU LEKÓW   NIEWIELE ZOTAJE MI NA ŻYWNOŚĆ,ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ.ITP.  WYDATKI ZWIĄZANE Z OPŁATAMI I LEKAMI  TO OK:700,00ZŁ.M-CZNIE.
 DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA  ZA OKAZANE MI SERCE I POMOC,       
P.S.DO PANÓW:
NIE JESTEM POGOTOWIEM SEKSUALNYM,OD TEGO SĄ SPECJALNE PRZYBYTKI I PAccount data: 
Daten zu Konto:  
NAME: BOGUSLAWA LAVASTE-LASOTA
ADDRESS: ZIELONA GORA 65-454 (POLEN)
STREET: Ul.SIKORSKIEGO 24/8A 
BANK:
ALIOR BANK
ZIELONA GORA(POLEN) 
IBAN—PL65 2490 0005 0000 4000 3728 0336  
BIC/SWIFT:ALBP PL PW
---------------------------
VIELEN DANK,THANKS,MERCI,DZIĘKUJĘ     
ANIENKI.!!!!!
 
Kontakt
Bogusia
ul. Sikorskiego 24/8A, 65-454 Zielona Gora ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.